Najczęstsze pytania

 

P: Czym jest partnerstwo Twitcha? Czym różni się od programu dla Towarzyszy Twitcha?


Partnerstwo Twitcha przeznaczone jest dla najlepszych twórców, którzy poważnie podchodzą do swoich transmisji, już zbudowali sporą widownię i są gotowi rozwijać się dalej. W odróżnieniu od Towarzyszy, w przypadku których dostajesz zaproszenie automatycznie po spełnieniu wymagań, aby dołączyć do programu dla Partnerów Twitcha, musisz złożyć aplikację i zostać wybrany.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zestawienie różnic między Towarzyszami i Partnerami.

 
P: Czy zdobycie osiągnięcia Zostać Partnerem gwarantuje przyjęcie do partnerstwa?


Ukończenie osiągnięcia Zostać Partnerem nie gwarantuje przyjęcia do programu dla Partnerów. Streamerzy, którzy ukończą osiągnięcie Zostać Partnerem, odblokują na stronie osiągnięć przycisk umożliwiający zgłoszenie do programu partnerskiego, a ich aplikacji zostanie przyznany priorytet.

 
P: Jak zwiększyć szanse na przyjęcie do programu dla Partnerów?
  • Ukończ osiągnięcie Zostać Partnerem oraz postaraj się stale i konsekwentnie spełniać te kryteria.  
  • Utrzymuj pożądany stosunek liczby widzów naturalnych do liczby widzów z hostowania/raidów.
  • Wykaż dużą liczbę widzów / grono obserwujących w innych serwisach i/lub platformach.


Aby dowiedzieć się więcej o programie dla Partnerów i co możesz zrobić, by rozwijać swoją społeczność, odwiedź szkółkę streamerów Twitcha.

 

P: Czy muszę stać się Towarzyszem przed złożeniem aplikacji do programu partnerskiego?


Chociaż uzyskanie statusu Towarzysza nie jest wymagane w aplikacji do programu partnerskiego, jednak zdecydowanie to zalecamy. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o programie dla Towarzyszy. 

 

P: W jaki sposób się dowiem, czy moja aplikacja została przyjęta?

Po złożeniu aplikacji zobaczysz ekran potwierdzenia na stronie i otrzymasz automatyczną wiadomość e-mail z potwierdzeniem złożenia aplikacji. Nie odpowiadaj na tę wiadomość do czasu otrzymania oficjalnej odpowiedzi. Jeśli odpowiesz na e-mail przed otrzymaniem odpowiedzi, twoja aplikacja zostanie przeniesiona na koniec kolejki.

 

P: Jak długo trwa przetworzenie mojej aplikacji?


Każda aplikacja jest przez nas oceniana indywidualnie, więc zanim poznasz naszą decyzję, mogą minąć nawet 2-4 tygodnie. Osoby, które ukończyły osiągnięcia z kategorii Zostać Partnerem, mogą spodziewać się odpowiedzi w ciągu 7 dni roboczych.

 

P: Czy mogę aplikować do programu partnerskiego bez ukończenia osiągnięcia Zostać Partnerem?


Twoja aplikacja może być oceniania w oparciu o inne czynniki, takie jak posiadanie odpowiednio dużej widowni w innych usługach i/lub platformach. Jeśli masz dużą widownię w innych serwisach, takich jak YouTube lub Twitter, i chcesz pochwalić się swoim potencjałem streamowania na żywo, złóż aplikację tutaj. Uwaga: posiadanie dużej widowni w innych serwisach nie gwarantuje otrzymania statusu Partnera.

 

P: Czy opcje jakości/transkodowania są dostępne dla użytkowników, którzy nie są Partnerami Twitcha?


Tak. Osoby, które nie są Partnerami, mogą korzystać na swoim kanale z opcji jakości/transkodowania, jeśli posiadamy wystarczająco dużo miejsca na naszych serwerach. Wśród kanałów należących do osób, które nie są Partnerami, kanały Towarzyszy uzyskują wyższy priorytet od pozostałych.

 

P: Ilu jest Partnerów Twitcha?

 

Spośród ponad 2 milionów naszych aktywnych nadawców około 27 tysięcy to Partnerzy.