Nie poprzestawaj na oglądaniu, dołącz do nas

Witaj w społeczności, w której miliony ludzi i tysiące zainteresowań zderzają się, wywołując piękną eksplozję gier wideo, popkultury i konwersacji. Dzięki czatowi wbudowanemu w każdą transmisję nie musisz ograniczać się do samego oglądania na Twitchu. Stajesz się częścią pokazu. Od maratonów klasycznych programów telewizyjnych po turnieje e-sportowe — jeśli coś przychodzi ci do głowy, zapewne jest to transmitowane na żywo na Twitchu właśnie w tej chwili.

Transmituj na Twitchu

card annemunition
card futureman
card manvsgame
card annemunition
card futureman
card manvsgame

Transmituj na Twitchu

Stwórz społeczność

Dzięki narzędziom wyszukiwania, które pomagają widzom znaleźć twoje materiały, wszyscy będę wiedzieli, gdzie szukać twojego kanału i jak dołączyć do twojej przygody.

Rozwijajcie się razem

Nie musisz tego robić w pojedynkę! Nadawcy i widzowie współpracują, by tworzyć kanał i kulturę, dokładnie takie, jakich sobie życzą.

Twoja pasja nagrodzona

Twitch pomaga ci zarabiać jako nadawca w programie Towarzyszy, nawet jeśli dopiero zaczynasz.

Rozpocznij
Rozpocznij

Jak oglądać na Twitchu

Dokonuj interakcji

Chcesz komentować na żywo na czacie, czy tylko usiąść i obserwować bez słowa? Jedno i drugie jest okej.

Eksploruj

Możemy ci umożliwić znalezienie dokładnie tego, czego szukasz, a może odkrycie czegoś, o czego istnieniu nie masz pojęcia.

Udzielaj się

Oglądając, biorąc udział w czacie, subskrybując, cheerując z Bitami i tak dalej, pomagasz swoim ulubionym nadawcom, którzy zasługują na nagrody, uznanie, a nawet przywiązanie.

Rozpocznij Rozpocznij