Program Partnerski Twitcha

Program partnerski Twitcha przeznaczony jest dla osób, które poświęcają się streamowaniu i są gotowe przejść na kolejny po Towarzyszu poziom współpracy z Twitchem. Partnerzy Twitcha to twórcy streamujący różnego rodzaju zawartość, od gier, poprzez muzykę, programy typu talk-show i sztukę, po właściwie wszystko inne, co tylko jesteś w stanie sobie wyobrazić. Jeśli uwielbiasz dzielić się z widzami tym, co robisz, i dysponujesz sporą widownią na Twitchu lub w innych serwisach, daj nam znać! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak rozwijać swój kanał na Twitchu, odwiedź szkółkę streamerów Twitcha.
 

Jako Partner Twitcha masz dostęp do następujących korzyści:
 

Czerpanie korzyści finansowych:

 • Subskrypcje kanału i emotki: Partnerzy Twitcha mogą uzyskiwać dochody dzięki subskrypcjom wykupywanym przez ich widzów. Dostępne opcje subskrypcji: 4,99 $, 9,99 $, 24,99 $ i darmowa subskrypcja Prime Gaming. Ponadto Partnerzy mogą odblokować do 50 emotek kanału.
 • Bitsy: Bitsy to wirtualne obiekty, które widzowie mogą kupować i wykorzystywać do cheerowania na twoim kanale. W ten sposób wspierają cię bez opuszczania Twitcha. Twitch zapewnia zaangażowanym w program Partnerom udział w zyskach uzyskiwanych przez Twitcha ze sprzedaży Bitsów, według stawki wynoszącej jeden cent za Bitsa użytego do cheerowania. Ponadto jako Partner możesz także dostosować wygląd swoich cheermotikon i odznak za Bitsy. 
 • Reklamy: Partnerzy otrzymują część zysków ze wszystkich reklam odtwarzanych na swoim kanale. Partnerzy mogą określać długość i częstotliwość reklam nadawanych w trakcie transmisji. Odpowiednie opcje są dostępne w panelu kontrolnym

Funkcje specjalne, które pomogą ci w rozwoju kanału:

 • Dostosowanie kanału:
 • Funkcje VOD-ów
  • Rozszerzone magazynowanie VOD-ów: Partnerzy mogą przechowywać VOD-y przez 60 dni, a Towarzysze tylko przez 14 dni.
  • Powtórki i premiery: retransmituj poprzednią zawartość i prezentuj nowe filmy swojej publiczności.
 • Priorytetowa obsługa — Partnerzy Twitcha mają dostęp do dedykowanego zespołu pomocy. Odwiedź dział pomocy dla Partnerów po zalogowaniu się na swoje konto Partnera. Odpowiedź od zespołu pomocy dla Partnerów powinna nadejść w ciągu 1-2 dni roboczych.
 • Grupy — Partnerzy Twitcha mogą utworzyć własną grupę streamerów. W tym celu należy złożyć odpowiedni wniosek do działu pomocy dla Partnerów.
 • Dostęp do okazji tylko dla Partnerów: Partnerzy mogą korzystać ze specjalnych ofert promocyjnych, takich jak Promowani Partnerzy, spotkania i powitania, panele dla Partnerów, strefy streamerów i inne.  
 • Transkodowanie wideo: Partnerzy mają zawsze priorytetowy dostęp do opcji jakości związanych z ich kanałem. Opcje jakości umożliwiają widzom dostosowanie jakości oglądanych transmisji dla zapewnienia najlepszych wrażeń. Podczas gdy kanały niebędące Partnerami uzyskują transkodowanie w zależności od dostępnej przepustowości, Partnerzy mają gwarantowane transkodowanie wszystkich swoich transmisji.
 • Opóźnienie transmisji: Partnerzy mogą opóźnić transmisję o maksymalnie 15 minut, aby upewnić się, że rywalizacja jest uczciwa.

Kto kwalifikuje się do programu?

Szukamy Partnerów, którzy będą stanowili wzór do naśladowania dla społeczności oraz spełniają następujące kryteria. Jeśli aktualnie nie spełniasz tych wymagań, rozważ program Towarzyszy dostępny po ukończeniu osiągnięć z kategorii Zostać Towarzyszem. Więcej na temat rozwoju na Twitchu dowiesz się w szkółce streamerów, naszym przewodniku na temat wszystkiego, co twitchowe.
 

Kryteria programu dla Partnerów Twitcha

Please note that viewership from hosts, raids, Reruns, Premieres, Front Page spotlight, and Subscriber Streams does not count towards Partnership consideration.

W panelu kontrolnym osiągnięć streamerów, którzy ukończą wspomniane zadania, pojawi się przycisk umożliwiający zgłoszenie do programu partnerskiego i przyznanie priorytetu ich aplikacji.

Zwróć uwagę, że osiągnięcia Zostać Partnerem stanowią minimalne kryteria, jakie muszą spełnić nasi potencjalni Partnerzy, a spełnienie ich warunków nie gwarantuje przyznania partnerstwa.