Program partnerů Twitch

Program pro partnery Twitche je určený těm, kteří jsou oddaní vysílání, chtějí se dál rozvíjet a status spolupracovníka už jim nestačí. Partneři Twitche jsou tvůrci, kteří vysílají různorodý obsah: od her, hudby, talk show, umění po prakticky cokoliv dalšího, co si jen dokážete představit. Pokud rádi sdílíte to, co děláte, vf přímém přenosu a máte vybudované velké publikum na Twitchi nebo na jiných službách, ozvěte se nám! Pokud se chcete dozvědět víc o tom, jak rozvíjet svůj kanál na Twitchi, přejděte na tvůrčí tábor Twitche.
 

Jako partner Twitche získáte přístup k následujícím výhodám:
 

Monetizace:

 • Předplatná kanálu a emotikony: Partneři Twitche si mohou vydělávat pomocí předplatných od svých diváků. Kategorie předplatného jsou: 4,99 USD, 9,99 USD, 24,99 USD a bezplatné předplatné Twitch Prime. Partneři si také na kanálu mohou odemknout až 50 emotikon.
 • Bity: Bity jsou virtuálním zbožím, které si diváci mohou zakoupit k fandění na vašem kanálu. Tak vás mohou podpořit přímo na Twitchi. Twitch nabízí partnerům, kteří na svém kanálu povolí bity, podíl z jejich prodeje ve výši 1 centu za bit použitý k fandění na vašem kanálu. Jako partner si také můžete přizpůsobit fandíky i odznaky za bity.  
 • Reklamy: Partneři získávají podíl ze zisků z každé reklamy přehrané na jejich kanálu. Délku a frekvenci reklam ve vysílání si partneři mohou nastavit na řídicím panelu.  

 

Speciální funkce k rozvoji kanálu:

 • Přizpůsobení kanálu:
 • Funkce videí na vyžádání
  • Prodloužená doba ukládání videí: Zatímco spolupracovníci Twitche mají videa uložená po dobu 14 dní, partnerům se tato doba prodlužuje na 60 dní.
  • Komentované záznamyPremiéry: Možnost vysílání dřívějšího obsahu a efektivního předvedení nových videí publiku.
 • Prioritní podpora: Partneři Twitche mají přístup k vyhrazenému týmu podpory. Přihlaste se ke svému partnerskému účtu a navštivte Podpora pro partnery, kde se vám od týmu podpory pro partnery dostane odpovědi na váš problém do 1–2 dní.
 • Týmy: Partneři Twitche mohou vytvářet vlastní vysílací týmy. O založení týmu požádejte přes Podporu pro partnery.
 • Přístup k příležitostem: Partnerům nabízíme speciální propagační akce, jako jsou upoutávky na partnera, setkání s fanoušky, diskuzní panely s partnery, zóny pro vysílající a další.  
 • Převod kvality videa: Partnerům bude vždy k dispozici výběr kvality vysílání pro jejich kanál. To divákům umožní přizpůsobit kvalitu, ve které vysílání sledují, pro nejlepší možný zážitek. Nepartnerským kanálům je převod kvality dostupný podle toho, kolik nám zbývá kapacity. Partnerům tuto možnost garantujeme na všechna jejich vysílání.
 • Zpoždění vysílání: Partneři si mohou vysílání zpozdit až o 15 minut a zajistit tak férovost během kompetitivního hraní.

 

Jaké jsou podmínky účasti?

Hledáme partnery, kteří mohou být vzorem pro komunitu a kteří splňují následující podmínky. Pokud momentálně tyto požadavky nesplňujete, zvažte program pro spolupracovníky, na který dosáhnete prostřednictvím úspěchu Cesta ke spolupráci. Také si můžete přečíst podrobnosti o tom, jak se na Twitchi rozvíjet, a to na stránce tvůrčího tábora v zevrubném průvodci k Twitchi.
 

Podmínky partnerství s Twitchem

Poznámka: zhlédnutí hostovaných vysílání, nájezdů, komentovaných záznamů, premiér a upoutávky na úvodní stránce se při posuzování partnera neberou v poraz.

Vysílajícím, kteří Cestu k partnerství dokončí, se na řídicím panelu úspěchů odemkne tlačítko pro zažádání o partnerství. Jejich žádost bude posuzována přednostně..

Poznámka: Cesta k partnerství uvádí minimální požadavky, které po potenciálních partnerech chceme, a jejich splnění nezaručuje získání statutu partnera.