Program partnerov služby Twitch

Partnerský program Twitch je pre ľudí oddaných streamovaniu, ktorí sú pripravení postúpiť z úrovne pridruženého partnera. Partneri pre Twitch sú tvorcovia, ktorí streamujú rôzne druhy obsahu, od hier, hudby, talk šou, umenia, až po prakticky čokoľvek, čo si dokážeš predstaviť. Ak ťa baví zdieľať to, čo robíš s komunitou naživo, a máš značné a zapájajúce sa publikum na Twitchi alebo iných službách, chceme od teba počuť viac! Ak chceš zistiť viac informácií o tom, ako rozšíriť svoj kanál na Twitchi, navštív Tábor tvorcov Twitch.
 

Ako partner pre Twitch budeš mať k dispozícii nasledujúce výhody:
 

Monetizácia:

 • Predplatné a emotikony kanála: Partneri pre Twitch môžu zarábať tržby prijímaním predplatného od svojich divákov. Možnosti predplatného sú: 4,99 $, 9,99 $, 24,99 $ alebo bezplatné predplatné Prime Gaming. Partneri pre Twitch tiež môžu odomknúť až 50 emotikonov kanála.
 • Bity: Bity sú virtuálny tovar, ktorý si diváci môžu zakúpiť a fandiť s nimi na tvojom kanáli. Môžu ťa tak podporiť bez nutnosti opustiť Twitch. Twitch poskytne zapojeným partnerom podiel z tržieb za bity v hodnote 1 cent za 1 bit použitý na fandenie. Ako partner pre Twitch si tiež budeš môcť prispôsobiť svoje Cheermotes a bitové odznaky.  
 • Reklamy: Partneri pre Twitch zarobia podiel z tržieb za všetky reklamy prehrané na ich kanáli. Partneri pre Twitch určujú dĺžku a frekvenciu reklám počas videa pomocou ovládacieho panela.  

Špeciálne funkcie, ktoré ti pomôžu s rastom kanála:

 • Prispôsobenie kanála:
 • Funkcie videa na vyžiadanie
  • Rozšírené úložisko pre video na vyžiadanie: partneri pre Twitch majú videá na vyžiadanie uložené po dobu 60 dní, zatiaľ čo pridružení partneri majú k dispozícii iba 14 dní.
  • Reprízy a premiéry: opakovane vysielaj obsah z minulosti a predstav publiku nové videá.
 • Prioritná podpora – partneri pre Twitch majú prístup k špecializovanému tímu podpory. Prihlás sa do svojho účtu partnera pre Twitch, navštív časť Pomoc pre partnerov a v priebehu 1 až 2 pracovných dní by ti mala prísť odpoveď od tímu pomoci pre partnerov.
 • Tímy – partneri pre Twitch môžu vytvárať vlastné streamovacie tímy požiadaním o ne cez pomoc pre partnerov.
 • Prístup k príležitostiam iba pre partnerov pre Twitch: partneri pre Twitch budú braní do úvahy pri špeciálnych propagačných príležitostiach ako partneri v centre pozornosti, stretnutia s divákmi, diskusný panel partnerov, zóny vysielateľov atď.  
 • Kvalita videí: partneri pre Twitch vždy budú mať prednostný prístup k možnostiam kvality pre svoj kanál. Možnosti kvality umožňujú divákom upraviť si kvalitu, v ktorej budú pozerať vysielanie. Kým ostatní vysielatelia dostávajú možnosti kvality videí na základe kapacitných možností, partneri pre Twitch majú zaručenú kvalitu videí pre všetky svoje vysielania.
 • Oneskorenie vysielania: partneri pre Twitch môžu svoje vysielania oneskoriť až o 15 minút a zabezpečiť tak férovosť počas súťažného hrania.

Kto spĺňa podmienky?

Hľadáme partnerov pre Twitch, ktorí môžu byť vzormi pre komunitu a ktorí spĺňajú nasledovné kritériá. Ak momentálne nespĺňaš tieto podmienky, môžeš zvážiť aj Pridružené partnerstvo, dosiahnuteľné cez úspech Cesta k Pridruženému partnerovi. Ďalšie informácie o tom, ako rásť na Twitchi, nájdeš aj v Tábore tvorcov – najlepšom strategickom návode pre všetko na Twitchi.
 

Kritériá pre partnerstvá Twitch

Please note that viewership from hosts, raids, Reruns, Premieres, Front Page spotlight, and Subscriber Streams does not count towards Partnership consideration.

Vysielatelia, ktorí dokončia úspech Cesta k Partnerovi, si na Tabuli úspechov odomknú tlačidlo, ktorým môžu požiadať o Partnerstvo, a vyhodnotenie ich prihlášky sa na rad dostane prednostne.

Upozorňujeme, že úspech Cesta k Partnerovi udáva minimálne požiadavky, ktoré hľadáme u potenciálnych Partnerov, a ich splnenie nezaručuje získanie partnerstva.