Skip to content

Creator Camp

İçeriğinizden gelir kazanın

Twitch İştiraki veya Twitch Partneri olarak yayın yaparken para kazanıp kazanamayacağınızı mı merak ediyorsunuz? Yayıncı Eğitim Kampının bu yolunda içeriğinizden para kazanma ve bunun için kullanabileceğiniz farklı seçenek ve araçlar hakkında bilgi edineceksiniz. Twitch’te para kazanmaya başlamak ve kazancınızı artırarak sürdürmek için ihtiyaç duyacağınız çok önemli bilgiler burada. Dolayısıyla, tüm makaleleri dikkatle okumanızı öneriyoruz. Başlangıç olarak, bu yoldaki tüm makaleler hakkında özet bilgiler aşağıda.

Twitch’te Bit ve Aboneliklere Giriş:

Bit ve Abonelik izleyicilerin yayıncıları desteklemek için kullandığı en yaygın araçlardan ikisi. Bunların ne olduğu, nasıl kullanıldığı ve topluluğunuzun katımını nasıl sağlayacağınız konularında daha fazla bilgi edinin.

Twitch’te Reklam Yayınlamaya Giriş:

İştirak ve sonrasında Partner statüsüne eriştiğinizde yayınınıza reklam alma imkanı da bulacaksınız. Reklamların yayına nasıl entegre edileceği hakkında bilgileri deneyimli yayıncılarımızdan öğrenin.

Twitch’te Sponsorluğa Giriş:

Yayın hayatınızın bir dönemecinde kanalınıza bir üçüncü tarafın sponsorluğunu alma şansı yakalayabilirsiniz. Kanalınız ve topluluğunuz için doğru olduğunu düşünürseniz, sponsor olacak üçüncü taraf ve markalara onların ürünlerini izleyicilerinize tanıtmayı önerebilir ve karşılığında da gelirlerinizi artırabilirsiniz.

Bölümlere genel bakış