Skip to content

Creator Camp

Uzantılar, doğrudan yayınınıza entegre edilebilen ve neredeyse her şeyi yapabilen etkileşimli arayüz ve panellerdir. Liderlik sıralamalarını gösteren, oylama yapılmasını sağlayan, ekipman ve yayın geçmişinizi gösteren, şarkı isteği alabilen hatta siz kısa süreliğine yayından ayrıldığınızda izleyicilerinizin oynayabileceği mini oyunlar sunan uzantılar bulunmaktadır.

Telefonunuzda hiçbir uygulama olmadığını düşünün. Yine “alo” deyip mesaj yazabilirsiniz ama uygulamalar olduğunda çok daha fazla ve çok eğlenceli şeyler yapabilirsiniz. Kanalınıza uzantılar yükle diğinizde de tıpkı uygulamalar yüklü telefon gibi, izleyicilerinizin keyif alacağı çok daha fazla olanak sunmuş olursunuz. Hakikaten çok fazla. Aynı anda maksimum altı uzantıyı birlikte kullanabilirsiniz: üç video uzantısı (bir tam ekran arayüzü ve iki bileşen uzantısı) ve üç panel uzantısı.

Panelinizdeki Uzantı Yöneticisinden, indirebileceğiniz uzantıları görebilir ve istediğinizi doğrudan buradan kurabilirsiniz. Durmayın, gidip halledin! Biz bekleriz.

Uzantı Yöneticisi

Aşağıda en çok kullanılan uzantı türlerinden bazıları hakkında bilgiler bulabilirsiniz:

Plan ve Geri Sayım

Yayın planınızı izleyicilerle paylaşarak sizi takipte kalmalarını sağlayın.

Sosyal Medya Akışları

Sosyal medyada paylaştığınız içerikleri doğrudan kanalınıza da bağlayın. 

Oyunlar için Uzantılar

Belli bir oyundaki istatistiklerinizi, ilerlemenizi ve maç geçmişinizi gerçek zamanlı olarak izleyicilerinizle paylaşın, bu sayede izleyicilerinizin artık sohbette size “burada hangi öğeleri kullanıyorsun” gibi sorular sormalarına gerek kalmasın. 50’den fazla oyun için uzantılar mevcut.